Kurumsal

Yalıtımda 1990 senesinden beri faaliyet gösteren firmamız, referansları ile kendini kanıtlamış, uygulama ve satışta lider firmalardandır. Yıllardır uygulama ile birlikte su yalıtım marketi olarak bir çok önemli projede imzamız bulunmaktadır.

Firmamız yalıtımda dünya devleri ile çalışıp, yalıtım sorunlarınıza çözüm üretmektedir.

Dürüstlükten asla taviz vermeden, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini sağlayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri tam zamanında, doğa ve çevreye saygılı hizmet anlayışı ile sunarak müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla  ; ISO 9001 ve ISO 14001 Yönetim Sistemleri standartlarını, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yönetmelikleri, uygulanabilir şartları, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamayı taahhüt ediyoruz.

“Sürekli Gelişme” anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirmek temel hedefimizdir.
Bu amaçlar doğrultusunda ve “müşteri odaklılığın” verdiği sorumluluk duygusu içerisinde kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin, bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza ve böylelikle hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz.